Thule Touring M 200 Black

Kód: 59
Značka: Thule
10 499 Kč
Skladem (1 ks)

Základní řada střešních boxů Thule Touring je nástupcem oblíbené řady Thule Pacific. Nový hranatější design víka koresponduje s designem moderních automobilů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní řada střešních boxů Thule Touring je nástupcem oblíbené řady Thule Pacific. Nový hranatější design víka koresponduje s designem moderních automobilů. Nejmenší model Touring M, dříve označený 200, je vhodný pro přepravu batožiny a krátkých objemnějších předmětů jako spací pytle, stany apod. Přepraví také lyže nebo snowboardy s délkou do 165 cm. U provedení s černým lesklým povrchem víka je použitý jako materiál kvalitní ABS plast. Víko boxu je hladké. Dno boxů Thule je vyrobeno z ABS plastu vždy.

Montážní systém Fast-Click - rychloupínací systém Fast-Grip, známý a populární u řady Pacific, je nyní doplněný o indikátor správného dotažení. Zatímco pouze jednou rukou otáčíte růžicí uvnitř boxu, úchytné čelisti se upínají okolo nosné tyče, při správném dotažení úchyt klapne. Pro povolení stačí růžici otáčet proti směru hodinových ručiček. Maximální rozměr tyče je 90x38 mm, případně lze zakoupit sadu T-adapterů v příslušenství. Minimální rozteč příčníků je 54,5 cm, maximální rozteč je 95,5 cm. Doporučená rozteč střešních nosičů je 70 cm.

Centrální zámek Centrálně ovládané 3 zamykací body na každé straně boxu. Patentovaný bezpečnostní zámkový systém, klíč nelze vyjmout ze zámku, pokud všechny zamykací body nejsou správně uzamčeny. Kompatibilní se "Systémem jednoho klíče" Thule, na přání lze sjednotit na 1 klíč s ostatními produkty Thule.

Systém dvojí síly Patentovaný pružinový systém ulehčuje otvírání a zavírání boxu. Standardní výbava všech boxů Thule.

Dual Side - u vybraných boxů nové generace Touring je oboustranné otevírání pro snadnou montáž a manipulaci s nákladem. V případě oboustranného otevírání tvoří zamčené body na protilehlé straně panty víka. Vzhledem k tomu, že se box otevírá pouze klíčem, bez použití další pojistky, doporučujeme otevírat pouze jedním klíčem a druhý dodaný ponechat jako rezervní.

Fixace nákladu - boxy řady Touring jsou vybaveny 3 páry kovových fixačních ok, nýtovaných do dna boxu. Každý úchyt Fast-Click má na sobě 2 plastová oka pro fixační popruhy. Součástí boxu jsou 3 ks textilních fixačních popruhů se sponou. Doporučujeme fixovat všechny druhy nákladu, zejména však lyže.

Nosnost 50 kg. Vlastní hmotnost: 13 kg. Objem 460 litrů. Barva černá lesklá. Záruka 5 let.

Střešní box Thule Touring M černý lesklý je krátkým objemným typem v moderní řadě střešních boxů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoboxy
Záruka: 5 let
OBJEM (L): 460
VNĚJŠÍ ROZMĚRY (D/Š/V): 175 x 82 x 45 cm
VNITŘNÍ DÉLKA: 165 cm
VNITŘNÍ ŠÍŘKA: 76 cm
MAX. POČET PÁRŮ LYŽÍ/SNOWBOARDŮ: 7 párů nebo 5 snowboardů
NOSNOST: 50 kg
CENTRÁLNÍ ZÁMEK: ano
OTEVÍRÁNÍ: oboustranné
MONTÁŽNÍ SYSTÉM: rychloupínací čelisti Fast-Click 90 mm
BARVA: černá lesklá
VÁHA VÝROBKU: 13 kg
NOSIČ LYŽÍ: dokoupit příslušenství 6948 (po telefonické dohodě)
ZÁRUKA: 5 let