Thule The Excellence

Kód: 69
Značka: Thule
26 900 Kč
Skladem (1 ks)

Thule Excellence je nejexkluzivnější střešní box na světě vyráběný firmou Thule. Špičková volba pro zvětšení zavazadlového prostoru auta, vhodný i pro těžší předměty - nosnost 75 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thule Excellence je nejexkluzivnější střešní box na světě vyráběný firmou Thule. Špičková volba pro zvětšení zavazadlového prostoru auta, vhodný i pro těžší předměty - nosnost 75 kg. Aerodynamicky optimalizovaná konstrukce s použitím spoilerů a difuzerů pro minimální odpor a hlučnost.

Díky propracovanému tvaru poskytuje velký objem 520 litrů při malé vnější výšce 40 cm. Thule Excellence může přepravit 6-8 párů sjezdových lyží, snowboard nebo běžky do 200 cm délky.

Dual Side - oboustranné otevírání pro ještě jednodušší manipulaci s nákladem. Velice snadnou a rychlou montáž zajišťují úchyty Power-Click, čelisti ovládané růžicí uvnitř autoboxu. Moment správného dotažení úchyt indikuje klapnutím.

Ve dně střešního autoboxu jsou 3 páry nýtovaných kovových ok pro fixaci nákladu třemi textilními popruhy s kovovou sponou - součást balení. Pro lepší zabezpečení nákladu mají střešní boxy Excellence na dně protiskluzové samolepící podložky.

Všechny 4 úchyty lze posunovat v drážkách krytých plastovými pásky ve dně střešního boxu pro optimální polohu autoboxu na střeše. Střešní boxy Thule Excellence umožní lepší otevření pátých dveří díky posunutí směrem vpřed a vybrání dna v oblasti zadního difuzoru.

Dno i víko střešních boxů Excellence je vyrobeno z kvalitního ABS plastu. Unikátní masivní výztuhy víka na 3 nejnenamáhanějších pozicích brání vibracím a zlepšují manipulaci s víkem. Vnitřní madlo z tvrdé pryže na textilním popruhu dělá zavírání boxu komfortním nejen na vozidlech kategorie SUV a MPV.

Vnější madla pro snadnější manipulaci. Centrální zámek ovládá 3 zamykací body. Klíč nelze vyjmout ze zámku a nelze jím otočit, dokud nejsou všechny zamykací body ve správné pozici pro zamknutí. Je možné využít "Systém jednoho klíče" Thule.

Systém Dual Force - patentovaný pružinový systém pákových vzpěr pro snadnou manipulaci s víkem boxu. Před poškrábáním a prachem při uskladnění chrání box Excellence přiložený textilní ochranný obal s měkkým pryžovým okrajem pro jednodušší nasazení a kapsou na klíče. Barva víka: jedinečná dvoutónová kombinace černé lesklé s titanovým X.

Thule Excellence nakoupíte v našem e-shopu vždy za nejvýhodnější cenu na internetu.

Maximální šířka tyče 80 mm, maximální výška profilu tyče je 30 mm!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoboxy
Záruka: 2 roky
OBJEM (L): 520
VNĚJŠÍ ROZMĚRY (D/Š/V): 218 x 94 x 40 cm
MAX. POČET PÁRŮ LYŽÍ: 6 - 8
VÁHA BOXU: 26 kg