Thule Motion 600

Kód: 67
Značka: Thule
11 499 Kč
Skladem (1 ks)

Thule Motion 600 černý je střešní box ze nové řady od firmy Thule, nahrazuje velmi oblíbený typ Thule Atlantis. Velmi dobrá volba pro zvětšení zavazadlového prostoru auta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thule Motion 600 černý je střešní box ze nové řady od firmy Thule, nahrazuje velmi oblíbený typ Thule Atlantis. Velmi dobrá volba pro zvětšení zavazadlového prostoru auta, vhodný i pro těžké předměty díky nosnosti 75 kg.

Aerodynamicky optimalizovaná prostorná konstrukce poskytuje větší objem s lepším využitím prostoru. Thule Motion 600 může přepravit 4-6 párů sjezdových lyží nebo snowboard do 180 cm délky. Dual Side - oboustranné otevírání pro ještě jednodušší manipulaci s nákladem.

Velice snadnou a rychlou montáž zajišťují úchyty Power-Click, čelisti ovládané růžicí uvnitř autoboxu. Moment správného dotažení úchyt indikuje klapnutím. Ve dně střešního autoboxu jsou 3 páry nýtovaných kovových ok pro fixaci nákladu třemi textilními popruhy s kovovou sponou - součást balení.

Všechny 4 úchyty lze posunovat v drážkách krytých plastovými pásky ve dně střešního boxu pro optimální polohu autoboxu na střeše. Střešní boxy Thule Motion umožní lepší otevření pátých dveří. Dno i víko střešního boxu Motion je vyrobeno z kvalitního ABS plastu.

Víko je nově vybaveno vnějšími madly pro komfortnější manipulaci. Centrální zámek ovládá 3 zamykací body. Klíč nelze vyjmout ze zámku a nelze jím otočit, dokud nejsou všechny zamykací body ve správné pozici pro zamknutí. Je možné využít "Systém jednoho klíče" Thule.

Systém Dual Force - patentovaný pružinový systém pákových vzpěr pro snadnou manipulaci s víkem boxu. Barva černá lesklá. Záruka 5 let. Thule Motion 600 černý lesklý nakoupíte v našem e-shopu vždy za nejvýhodnější cenu na internetu.

Maximální šířka tyče 80 mm, maximální výška profilu tyče je 30 mm!!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoboxy
Záruka: 2 roky
OBJEM (L): 340
VNĚJŠÍ ROZMĚRY (D/Š/V): 190 x 63 x 41 cm
MAX. POČET PÁRŮ LYŽÍ: 4 - 6
VÁHA BOXU: 16 kg