Hapro Carver 6.5 Anthracite

Kód: 287
Novinka
Značka: Hapro
8 990 Kč
do 3 dnů

Aerodynamicky skvěle tvarovaný střešní box Hapro Carver 6.5 je ideálním doplňkem pro moderní vozy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aerodynamicky skvěle tvarovaný střešní box Hapro Carver 6.5 nizozemského výrobce Hapro v elegantním designu se zajímavou křivkou je ideálním doplňkem pro všechny moderní vozy.

Střešní box Hapro Carver je vhodný pro přepravu větších zavazadel s hmotností až 75kg a až 6 párů lyží s maximální délkou do 185cm. Snadnou manipulaci zajišťují propracované dynamické vzpěry a upevňovací systém Master-Fit se snadnou obsluhou. Upevňovací systém boxu Master-Fit je velmi podobný dobře známému systému Power-Click od firmy Thule. Úchyty boxu obejmou tyče široké 9cm a vysoké až 3,5cm, čímž předčí úchyty Power-Click od Thule.

Vhodný tedy pro většinu originálních střešních nosičů, které mají silné tyče, například pro tyče BMW. Oboustranné otevírání zajišťuje snadný přístup k nákladu. Střešní box Hapro Carver je vybaven centrálním zámkem. Materiál extrémně kvalitní a odolný ABS/ASA kopolymer s UV stabilizací proti vlivům slunečního záření. Dokonalou stabilitu při maximálním zatížení a vysokých rychlostech zajišťují kovové profilované výztuže zabudované do dna střešního boxu.

Důkladné testování garantuje vysokou odolnost při nárazech (City Crash), nechybí samozřejmě certifikace TÜV a český Atest 8SD. Světoznámé nizozemské střešní boxy Hapro vynikají ve srovnání s ostatními výrobky na trhu excelentní kvalitou zpracováním jednotlivých dílů. Současně firma Hapro vyrábí a dodává stejné střešní boxy pro německou firmu Atera, která tyto střešní boxy prodává pod svým jménem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autoboxy
Záruka: 2 roky
Objem (litrů): 430
Hmotnost (kg): 17
Nosnost (kg): 75
Délka (cm): 192
Šířka (cm): 82
Výška (cm): 42
Vnitřní rozměry (cm): 185x76
Otevírání: oboustranné
Max. počet párů lyží: 6
Barva: černá brilliant
Šířka třmenů (mm): 90
Centrální zámek: ANO